Dovoz vozidla z EU

Nenašli jste vozidlo dle vašich představ v Český republice,  nebo nemáte dobré zkušenosti s nákupem vozu od místních prodejců? Nevěříte najetým kilometrům ?

Využijte proto našich služeb individuálního dovozu vozidel. Vozidlo, na základě Vašich požadavků , vyhledáme  a prověříme, ještě před nákupem. Fyzickou kontrolu vozidla s proměření laku a diagnostikou, pak provedeme přímo s Vámi na místě u prodejce.


Dovoz vozidla z EU je možností jak získat vůz za zajímavou cenu. Zaměřujeme se na vozidla s prokazatelnou  servisní historií, po prvním nebo druhém majiteli.

V případě že nemáte dostatek financí na Váš vysněný vůz, máme pro Vás výhodné financování formou spotřebního úvěru.

Nejsme bazar proto nemáme skladové vozy. Každé vozidlo je dovezeno na základě individuální požadavky klienta. Vy nakupujete my zařídíme vše ostatní.  Zprostředkujeme Vám možnost nákupu v rámci EU a zařídíme za Vás potřebné administrativní kroky, od samotného vyhledaní až po přistavení vozidla k Vám domů. Tak si Váš nový vůz můžete užívat bez starostí. Taky zařídíme kompletní přepis a servisní práce.


Cena 15 000kč


V ceně dovozu zahrnuto:

Vyhledání a lustrace vozidla, komunikace s prodávajícim, fyzická kontrola, diagnostika vozu, měření tloušťky laku, zkušební jízda,  pojištění nákladu, vyřízení administrace v krajině nákupu, kompletní vyřízení dokumentace v CR.

Klient hradí navíc pouze ujeté kilometry. Žádne další poplatky.

Cena za km = 9kč/1km ( za každý ujetý km)