V AAAauto jsem si vybrala Toyotu Yaris z roku 2008. Vzledem k tomu, že auto nemělo servisní historii, potřebovala jsem někoho kdo by mi poradil, někoho kdo rozumí i technickému stavu vozidla. A protože nikoho takového neznám, obrátila jsem se na pana Miškaniče ze stránek zkoukniauto.cz a domluvila jsem si s ním prohlídku Yarise v AAA auto. Udělala jsem velice dobře. Pan Miškanič je příjemný a vstřícný profesionál. Provedl diagnostiku, tlouštku laku, prohlédl auto i na zvedáku a provedl testovací jízdu. Nakonec mi doporučil co je potřeba servisovat. Upozornil na zápory i klady. Vzhledem k tomu, že byl Yaris ve velice zachovalém stavu, vůz jsem koupila. Proto bych touto cestou chtěla ještě jednou poděkovat panu Miškaniči za jeho profesionální a lidský přístup, který mi pomohl při výběru auta.

Zdeňka Hlavničková


 

Rád bych tímto panu Miškaničovi poděkoval za jeho názor, který mi velice pomohl při rozhodování o koupi ojetého vozu. Tím se stal Citröen Jumpy 2.0 HDI, Atlante, r.v. 2011. Výběru předcházel nespočet návštěv jak autobazarů, tak soukromých prodejců, respektive překupníků ojetin. Většinou jsem se setkal s rádoby chytrými výpověďmi o původu, technickém stavu vozu, perfektně vyplněnou servisní knihou apod., které se rozhodně neshodovaly s mým pohledem technika amatéra, bez znalosti autobazarnických praktik. Prodejce výše uvedeného vozu se netajil závadami, prodělanými opravami ani původem, cena byla oproti mému očekávání vyšší.

Službu "zkoukniauto.cz" jsem vyhledal na doporučení kamaráda. S p. Miškaničem jsme se telefonicky dohodli na termínu prohlídky vozu, byl ochoten dojet na požadované místo v požadovaný termín hned druhý den. Prohlídka proběhla i za účasti prodávajícího, potvrdily se provedené servisní úkony, kromě uváděných závad byly odhaleny i další, většinou způsobené provozním opotřebením zhruba odpovídajícím udávanému nájezdu. Bylo provedeno měření tloušťky laku na karoserii i kapotáži, zkušební jízda, podrobná prohlídka motorového prostoru, podvozku a interéru. Při prohlídce p. Miškanič působil odborně,  hovořil erudovaně a objektivně, z mého pohledu má v oboru bohaté zkušenosti. Zhruba mi vyčíslil nutné opravy a sdělil odhadovaný rámec tržní ceny vozu. V tomto rámci jsem nakonec po dohodě s prodávajícím vůz pořídil a jsem spokojen. Na dotaz mi p. Miškanič doporučil i autoservis, jeho služeb jsem však prozatím nevyužil. V případě koupi dalšího ojetého vozu bych neváhal obrátit se opět na p. Miškaniče, ostatním mohu jen doporučit.

 

Martin Špůr

Potreboval som poradiť pri odkúpení firemného vozidla. Nakoľko som mal na rozhodnutie len 3 dni, požiadal som o pomoc profesionála, ktorý veľmi rýchlo overil ceny obdobných áut na trhu, načrtol servisné náklady a navyše doporučil služby ručného mytia, a tak značnou mierou pomohol pri rozhodovaní.

Matúš Orban

 

Naše zadanie bolo jasné: menšie benzínové auto s nízkym nájazdom, malou poruchovosťou a dostupným servisom :). Všetko prebehlo rýchlo a bezproblémovo – prehliadka a preverenie vozidla, testovacia jazda, pomoc s prepisom. Vrelo odporúčam!

Ľudmila Chmelíková OrbanováNaše pomoc přišla vhod i při nákupu tohoto krásavce. Spokojený zákazník -

Radovan Čermák


"S manželkou jsme řešili druhý nenáročný vůz do rodiny. Hned po prohlédnutí nabídky na internetu, jsem usoudil, že nejsem schopen vozidlo vybrat sám. Proto mi přišili vhod služby portálu ZKOUKNIAUTO.CZ. Hned na začátku mně překvapil neuvěřitelně pozitivní přístup a ochota pomoc s výběrem. Po zadání požadavků jsem do dvou dní stál u doporučeného vozu a byl jsem svědkem profesionálního ohledání vozu. To byl zážitek, který mně ujistil, že bych to skutečně sám nezvládl tak kvalitně. Následně mi byl doporučen servis, kde opravili drobné závady a dnes manželka spokojeně jezdí svým novým vozem. Proto doporučuji služby portálu ZKOUKNIAUTO.CZ a rozhodně se opět v případě další koupi vozu na ně obrátím."

p. SklenárProtože se v autech moc nevyznám, chtěl jsem najít někoho zkušeného, kdo by mi s výběrem pomohl. Přes známého jsem se dostal k panu Miškaničovi, který mi doporučil nákup novějšího auta než jsem chtěl, ale nakonec se nákup vyplatil a na auto se ani po několika měsících nemůžu stěžovat. Jeho přístup byl aktivní a profesionální. Mohu vřele doporučit.

Stanislav Karkoszka
Jsem v Praze krátce a nemám zkušenost s místními servisy, a tak jsem hledal někoho kdo by mi poradil s výběrem auta a přes známou jsem se dostal k panu Miškaničovi. Mnou vybraný vůz neprošel přísnou kontrolou pana Miškaniče a tím mi ušetřil spoustu starostí a peněz. Do třetice všeho dobrého jsme narazili na auto, které splnilo všechny naše požadavky. Jeho přístup byl velice profesionální. Mohu jedině doporučit.

Jan Flanderka