Kdo se o Vás postará?

NAŠI TECHNICI AUTO - MOTO

Oni vědí kam se podívat
avatar-klient

Martin Krupička Praha a celá ČR

Martin je zkušená posila našeho týmu. Nákupu, prodeji a servisu vozidel se věnuje celou svoji profesní kariéru.

 

Franc - Praha

Tomáš Franc – Praha

Automobily jsou mojí celoživotní zálibou i povoláním.
V oboru výkupu a prodeje vozidel se pohybuji již 10 rokem.
V problematice kontroly vozidel se výborně orientuji.
Rád komunikuji a řeším požadavky klientů k jejich spokojenosti.

Novotný - Brno

Ján Novotný, Brno a okolí

V oboru servisu a oprav automobilů se pohybuji od roku 2019. Mým cílem je najít pro vás kvalitní automobil, se kterým budete spokojeni. Specializuji se převážně na vozy koncernu Volkswagen.

technik-1007

 Martin Jarnot,  Ostrava a okolí

Certifikovaný technik/diagnostik VW Group

Elektro a Hybridní vozy

V oboru nákup a prodej ojetých vozidel se pohybuje bez mála 10 let. Zkušenosti nabral u předních prodejců osobních vozidel v ČR. Automobilový nadšenec pro kterého je jeho práce s auty zároveň i jeho koníčkem.

Petr Beneš - Plzeň

Petr Beneš – Plzeň

Můj příběh se začal psát na dopravní škole v roce 2004. Potom jsem pokračoval v roce 2008 jako mechanik a později jako příjímací technik , auta jsou moje srdeční záležitost. Komunikace s lidmi je můj denní chleba a velice rád budu nápomocen při nákupu nebo poradenství v tomto oboru.

Yevhenii

Ing. Yevhenii Korzhov, Hradec a Praha

Elektro a Hybridní vozy

 Díky zkušenosti v oboru pomůžu najít ideální auto pro Vás. Pro mě auto není jenom práce, ale i koníček. Pro kontrolu vozidel používám moderní profesionální diagnostiku a kvalitní měřič tloušťky laku. Provedu Vás důkladnou prohlídkou celého vozu. Umím ukrajinsky a rusky.

Здравствуйте. Меня зовут Евгений. Уже шесть лет проживаю на территории Чехии. Почти три года подбираю автомобили по всей Чехии. Хорошо знаком с чешскими автобазарами. На базе своих знаний и опыта помогу найти автомобиль, подходящий конкретно Вам, проведу полную диагностику с протоколом проверки выбранного вами автомобиля. Жизнь слишком коротка, чтобы мы ездили на плохом автомобиле.
Языки ( украинский, русский, чеський).

 

technik-zkoukniauto-brzula-liberec

Miloš Brzula, Liberec a okolí

Ve svém profesní životě se věnuji technice a osobním vozům. Prošel jsem různými pozicemi od přijímacího technika po kontrolora stanice STK.

 

Robert Haich

Robert Haich , České Budějovice

V autoopravárenství od roku 2001, 15 let v oboru automatických převodovek, 8 let ve značkovém servisu SAAB, dále poměrně rozsáhlé zkušenosti s koncernem GM, obecně pak s elektronikou, diagnostickými systémy a opravami mechanických částí vozidel.

Janák Jihlava

Filip Janák, Jihlava a okolí
Elektro, Hybrid

Hezký den, jmenuji se Filip Janák, vystudoval jsem Autotronika a od roku 2021 pomáhám lidem s koupí auta. Prohlídku provedu sám nebo s Vaší přítomností. Již mám za sebou více než 200 prověřených vozidel různých značek.

avatar-klient2

Lukáš S. Most, Ústí, Chomutov a okolí

Lukáš je technik, který má bohaté zkušenosti v oblasti elektrotechniky a diagnostiky osobních a nákladních vozidel. Specializace převážně na koncern skupiny VW.

 

Kdo se o Vás postará?

PROHLÍDKY MOTOCYKLŮ

Oni vědí kam se podívat
Patrik Babický

Prohlídky Motocyklů

Patrik Babický, Praha

Celé to začlo už v šesti letech,kdy jsem se na chatě díval na to,jak jezdí můj táta na velké crosce. V tyto okamžiky jsem si uvědomil,že tato vášeň mi zůstane na celý život. Teď to dozrálo do okamžiku,kdy se chci o své znalosti podělit a pomoc,právě vám,lidem kteří nemají tolik zkušeností a potřebují poradit s výběrem nové motorky.

 

Pavel Duffek (2)

Prohlídky Motocyklů

Pavel Duffek, Praha

Motorky jsou mou vášní a radostí už od dětství. S vášní mnohdy přistupujeme i k nákupu ojetých motocyklů a to se nemusí vždy vyplatit. S mými zkušenostmi a přehledem o trhu Vám pomůžu si správně vybrat.

 

zkoukniauto, vladmiírmiškanič, auto bez obav, servisní technik vozů

Vladimír Miškanič, Praha

Vladimír má dlouholeté zkušenosti na trhu. To je ten kdo za tím stojí.