Kupujete
elektromobil?
S námi to bude prostě bezpečnější!

Hybridní a elektro auta jsou mezi námi již nějaký pátek. Jejich chvíle ale nadešla teprve v posledních pár letech a zájem o ně stoupá čím dál víc.

Jako u všech ojetých vozech i tady platí obezřetnost na prvním místě. No, tady to platí možná i dvojnásobně. Technika použitá hybridech a elektro autech je podstatně složitější než u aut se spalovacím motorem. To platí taky pro servis, který je případě poruchy finančně nákladný.

Proto jsem pro Vás uvedli  na trh službu – Kontrola Elektro a Hybrid vozidel.

Využijte naší službu za uváděcí cenu 2490 Kč

Službu můžete využít primárně v Praze a Ostravě.

ať  Vaše radost nákupem teprve začíná.

Wavy_Eco-07_Single-06

. . . a jak to děláme?

Jednodušší to už být nemůže
01.

Zavoláme si

Pokecáme o tom jak by to Vaše nové auto mělo vypadat.

02.

Několik ich vybereme

Doporučíme vhodný model, motorizaci a podívame se, co nám trh aktuálně nabízí.

03.

Tak a hurá na to

Domluvíme termín a již nám nic víc neostáva jen se na to zajet podívat.

Tohle prohlídneme a ještě něco navíc !

1. Havarované, Nehavarované nebo Lakované?

Změříme sílu laku jednotlivých dílů. Zatajení havárie naznačuje možné nekalé jednání a výrazně snižuje bezpečnost a cenu vozidla.

2. Počet najetých kilometrů anebo Kolik toho už má za sebou.

V kombinaci  s dostupnými záznamy a opotřebením definujeme reálný stav najetých kilometrů vozidla. Stočený tachometr je velmi častý nešvar, který společně odhalíme.

3. Motor a převodovka

Naši technici se podívají vozu pod kapotu. Díky znalostem jednotlivých modelů vozu, ví kam přesně zaměřit svoji pozornost.

4. Podvozek a brzdy

Testovací jízda je nedílnou součástí prohlídky vozidla před koupí.
Samotná jízda odhalí i drobné nedostatky na podvozku a brzdách. Například volné čepy řízení či nadměrné opotřebení brzd.

5. Diagnostika – bez toho to nejde

Pomocí připojení PC zjistíme v systému řídících jednotek vozu veškeré chybové hlášky. Ty odhalí další nedostatky, které znamenají dodatečné výdeje po nákupu vozu (Např. ucpaný filtr DPF).

6. Kontrola exekuce

Neriskujte a vyhněte se vozům, které vám pak může úřad zabavit. Technik projde dostupné databáze a prověří zda na majitele není vypsána exekuce.

7. Další investice do vozu – co to ještě bude chtít.

V rámci prohlídky ojetého vozu vám technik sdělí i názor na potřebné investice do vozu, které budete muset realizovat ihned nebo v brzké době. To má vliv na kupní cenu a lze tak požadovat slevu na prodávaný vůz.

8. Reálná kupní cena

Díky znalosti na trhu s ojetými vozy v ČR i v zahraničí vám technik může rychle sdělit, zda požadovaná cena odpovídá reálné ceně na trhu.