p. Mičala

Pán Grym mal korektný a profesionálny prístup. Skontroloval diagnostiku, karosériu, motor, výbavu a servisnú históriu. S jeho prácou sme boli spokojní a kľudne ho budeme odporúčať našim známym.

Aleš Puchala

Dobrý den, při hledání našeho nového ojetého vozu, jsem narazil na vaše stránky a rozhodnuli jsme se využít tuto službu. Byli jsme v AAA auto a projeli vybraný vůz, vše bylo v pořádku až na pár škrábanců(ojeté auto). I přes naléhání prodejce k okamžité koupi, jsme si auto pouze zarezervovali a domluvil prohlídku vozu vaším technikem. Ten zjistil, že vůz byl bouraný, na několika místech přelakován a začínala blbnout spojka(automat s tím jsem neměl zkušenost). Dva vstřiky už měly nižší tlaky než je únosné a byl problém, někde ve vedení řemenu. Auto nám nedoporučil a my jsme byli rádi, že jsme nedali na naléhání prodejce ke koupi.

Děkujeme opravdu jste nám pomohli. Puchalovi

JUDr.Petr Šustr

Rád bych poděkoval panu Miškaničovi a panu Grymovi za významnou pomoc při posouzení dvou SUV, každé v hodnotě nad 700 000 Kč. Po telefonátu s panem Miškaničem se mi do jedné hodiny ozval pan Grym, během dne přijal do autobazaru v jiném městě a zjistil, že auto bylo bouráno na zadní část (prodejce nic takového neavizoval) a doporučil auto za tuto cenu nekupovat. Rovněž u dalšího auta u jiného prodejce v jiném městě, kam si sám zajel,  zjistil problémy se spojkou, což jsem při předchozí zkušební jízdě absolvované tehdy bez něho vůbec nebyl schopen rozpoznat (rovněž mi doporučil auto nekupovat zejm. s ohledem na nákladnost případné opravy a problém se zárukou). Oba pánové jsou profesionálové, na svém místě, trpělivě vše vysvětlí , objasní, zargumentují, na místě prohlídky pan Grym měřil tloušťku laku, provedl diagnostiku, zkontroloval vše ostatní (stav kol, brzdných kotoučů, destiček apod.)a sdělil mi, co je problematické, co bych měl vzít v potaz, jaké náklady musím vynaložit, pokud bych chtěl vůz koupit. Rozhodně doporučuji všem, kteří  nemají dostatečné znalosti, zkušenosti  (i pomůcky)k posouzení vyhlédnutého vozu a chtějí se vyhnout případným problémům s reklamacemi, odstoupením do smlouvy, nákladů na opravy a zklamání.

Petr Šustr

Michal Moravec

Dobry den, rad bych dal recenzi na kontrolu vozu, kterou delal pan Grim. Recenze: Pan Grim prijel na kontrolu vozu Audi a4 avant z roky 2016. Ihned po prijezdu si zjistoval informace o vozu, puvod, kdy dovezeno atd. Zkouknul auto vizualne, projel komplet mericem tloustky laku, zkontroloval diagnostiku, projel vuz a testoval brzdy, motor atd, pak jsme nechali vuz zvednout a prosel komplet podvozek. Nasledne vyhodnotil, ze by nemel byt zasadni problem s vozem, co nasel mi nahlasil a dal doporuceni na servis nekterych casti po koupi, aby byla jistota, ze vse bude ok. Za me tedy velka spokojenost a profesionalni pristup pana Grima. Moc dekuji za prohlidku vozu! Snad bude vse v poradku a budeme si moci vuz uzivat. Dekuji, s pozdravem, Michal Moravec

Anna Šmídová

Dobrý den,

ráda bych dala recenzi na technika, kterého jsem přes Vaší stránku využila. Byla to moje první zkušenost s touto firmou a musím říct, že jsem byla ze služby nadšená. Domluvení termínu super, prohlídka detailní a Richard mi řekl svůj vlastní názor, zda by doporučil autorů koupit či nikoliv. Sice z koupě nic nebylo kvůli špatnému stavu vozidla, každopádně R. mi doporučil auto jiné a to jsem pak již koupila.
Kdyz budu uvažovat o koupi či servise stávajícího vozidla, mám se kam obrátit.
Díky Richardovi za profi přístup.
S pozdravem
Anna Šmídová

Irena Hanušová

Velmi chci poděkovat a doporučit pana Richarda Gryma, který mi zachránil spoustu peněz tím že mi nedoporučil autíčko, které se mi strašně líbilo. Po odborné a velmi podrobné prohlídce mi bylo sděleno , že toto auto je nekvalitní a má spoustu vad, které mi všechny podrobně vysvětlil a sepsal do zprávy. Hodnotím velmi pozitivně profesionální jednání - Vše proběhlo rychle a pana Gryma doporučuji! Na základě těchto dobrých zkušeností s touto společností si objednala pana Gryma i moje maminka,  které zkontroloval autíčko a již je šťastnou majitelkou nového vozu. Ještě jednou děkuji a v současné době  hledám vhodný vůz pro mne za odborné konzultace s panem Grymem.

Michal Charvát

Dobrý den, rád bych zaslal recenzi na vašeho technika Richarda Gryma. "Našel jsem čerstvé vozidlo k prodeji na webu a potřeboval jej co nejdříve prověřit. Z několika obvolaných společností mi pouze zkoukniauto vyšlo vstříc. Volal jsem v po 17h hned jsme se domluvili na druhý den dopoledne na prohlídku. Technik Richard Grym rychle reagoval na platformě whatsapp, přijel včas, auto celé prověřil, prošel dokumentaci, prověřil historii přímo ze škodovky, změřil lak, prošel chybové kódy na diagnostice apod. Na vozidle nebyly žádné zjevné nedostatky. Celé jednání bylo velmi profesionální, příjemné a přátelské. Velmi si cením, že technik dopodrobna vysvětlil a popsal časté závady na tomto konkrétním typu vozidla, na co si dát pozor, jak plánovat servisy, co je potřeba zavčasu vyměnit, v kolika kilometrech apod. Vřele doporučuji mít s sebou při prohlídce vozu profesionálního technika, neboť často působí jako umírňující element na prodejce. Poté, co technik odjel, prodejce spustil pohádky, výmysly, tvrzení o voze, která byla zjevně zavádějící nebo úplně nepravdivá, nutil koupi zimních kol za přemrštěnou cenu, útočil, vyhrožoval prodejem vozu do autobazaru apod. Po odjezdu technika přešel prodejce do ofenzivy a manipulace přesně, jak je pravděpodobně standardně zvyklý. Vozidlo bylo ale krásné ve velmi dobrém stavu, tak jsem jej koupil. Prozatím žádné problémy, jezdí krásně. Jednání s prodejcem o samotě a postup koupě byl velmi negativní zážitek, na to, že tvrdí, že prodá 200 aut ročně, má příšerný vzor smlouvy z internetu, vozidlo sice přepsal hned, ale po spoustě obstrukcí, výmluv mi stále nedodal slíbené dokumenty o servisní historii vozidla a myslím, že tak ani nemá v plánu učinit. Předáním vozu pověřil zaměstnance, který k dokumentům neměl v tu chvíli přístup. Velmi nedoporučuji prodejce z Autocentra D7." Michal Charvát

Miloslav Louma

Kupovat v bazaru auto bez jeho prověření je velké riziko. Pan Grym se ozval velice rychle a hned jsme se domluvili na prohlídce vytipovaného vozu. Vysvětlil mi, co všechno je třeba zkontrolovat. Provedl spoustu kontrol jako měření tloušťky laku, prohlídku originálních komponent, zda nebyly měněny, načtení diagnostiky vozu, kontrolu utopení vozu atd., včetně testovací jízdy. Odhaleny byly méně významné vady, takže ke koupi vozu na doporučení pana Gryma došlo.  Následně jsem od pana Gryma obdržel doporučení – seznam úkonů, co je vhodné po koupi vyměnit (olej, filtry, …), aby vůz co nejdéle sloužil. Za mě byla celá služba poskytnuta plně profesionálně k mé naprosté spokojenosti.

Miloslav Louma

Pavel Čihák

Dobrý večer, je to téměř přesně rok, co jste se mnou jeli do Chrudimi "zkouknout" auto, které jsem si vyhlídl, je pravda že jsem toho zase tolik nenajezdil, ale musím napsat zpětně , že Vaše služba a osobní nadstandartní přístup ve mě udělali velký dojem, a auto klape tak jak má i po pravidelném servisu je tom stavu, který jste mi při prohlídce potvrdil Chci Vám ještě jednou moc poděkovat a popřát ať se daří, před rokem jste mi moc pomohli S pozdravem Pavel Čihák

Ivan Rapana

Dobrý den,

chtěl bych pochválit spolupráci s panem Grymem, kdy jsem hledal ford S-MAX,.
Prvotní komunikace ohledně porovnání inzerátů byla bezproblémová a v naprostém pořádku, domluva termínu prohlídky také.
Následná prohlídka včetně cesty probíhala 100% profesionálně, pan Grym auto prohlédl do posledního detailu (podvozek v rámci mezí, nebyl na místě zvedák), rozebral se mnou klady a zápory, naštěstí záporů na voze bylo jako šafránu. Komunikace vstřícná a vše řádně vysvětleno i mě jako lajkovi.
Vaší službu bych doporučil všem co hledají auto a nemají zkušenosti, aby měli oporu u výběru nového vozidla.
Děkuji za Vaše služby.
--
S pozdravem
Ivan Rapana, Dis.

Sergey Petukhov

Dobrý den, se službou technika pana Zelinky jsem byl velice spokojen. Velice operativní domluva na schůzce a naprostá kompetence v oboru. Dokázal rychle odhalit spoustu nuanci o autě o kterých prodejci v autobazaru nevěděli nebo nemluvily a na které bych já sám nepřišel. Na konci prohlídky vyjmenoval seznam budoucích oprav, odhadl jejích cenu a pomohl mě vyjednat i lepší finanční podmínky při koupi. Jedině doporučují. Sergej Petuchov

Milan Dvořák

Po předchozí ne příliš dobré zkušenosti s nákupem ojetého auta v jednom nejmenovaném větším autobazaru jsem se rozhodl využít služeb společnosti ZKOUKNIAUTO. V prvé řadě musím vyzdvihnout výbornou a rychlou komunikaci - uvedl jsem svoje požadavky, co se týká vozidla, částku, kterou do něj hodlám investovat a obratem mě kontaktoval pan Miškanič, se kterým jsme celou věc předběžně probrali a  následně mě předal do péče technika, pana Richarda Gryma.  Pan Grym mi poskytl další rady ohledně výběru vhodného auta i konkrétní motorizace a zaslal mi několik inzerátů, k nimž mi zároveň sdělil své předběžné hodnocení. Následně jsme spolu absolvovali dvě prohlídky, v prvém případě jsem na jeho doporučení vozidlo nekoupil, protože ačkoliv se podle inzerátu jevilo ve výborném stavu, vyžadovalo nezbytné investice, které by jeho nákup značně prodražily, druhá prohlídka již byla úspěšná, vozidlo zakoupil a jsem s ním velice spokojený.

Při samotné prohlídce byl pan Grym velice pečlivý, prověřil veškerou dokumentaci, poškození karosérie a opotřebení interiéru, stav brzd, podvozku, motoru atd. Samozřejmostí byla kontrolní jízda a diagnostika vozidla. Upozornil mě na možné závady konkrétního vozidla a poskytl rady ohledně jeho užívání, nezbytných následných investic a plánování servisních prohlídek.

Jako pro laika je pro mě nákup ojetiny poněkud stresující záležitostí, ale díky přítomnosti pana Gryma bylo jednání s prodejci zcela korektní a příjemné. Služby nabízené společností ZKOUKNIAUTO mohu jen doporučit.

Milan Dvořák

Tomáš Křenek

Dobrý den,

rád bych dal kladnou recenzi na vstřícnost p. Jarnota z Ostravy. I když jsme se nedomluvili bohužel na žádné prohlídce, tak byl ochotný a obětoval nám čas s pomoci výběru auta, takže jeho přístup hodnotím kladně.
S pozdravem
--
Tomáš Křenek

kontrola ojetého vozu, zkoukniauto, ojetý jaguar, jaguar

Michal Křenek

Výborná komunikace, rychlá domluva. Prohlídka na místě byla věcná a poukázalo se na mnoho nedostatků.  Díky tomu jsem si řekl o slevu, která byla větší než cena služby. A věděl jsem co mám ihned opravit na vozidle. Mohu jen doporučit.

Anonymní zákazník

Dobrý den, děkuji za spolupráci, i když nevedla k úspěšné koupi vozu. Možná i díky Vám prodejce raději poptávaný nekvalitní vůz stáhl z nabídky 😉 Doporučuji Vás každému zájemci o koupi ojetého vozu. Solidní jednání a vstřícný přístup je v dnešní době vzácností.

Raúl Pérez

Již po první telefonické konzultaci ohledně zamýšleného vozu jsem měl dobrý pocit. Z popisu výhod, nevýhod a rizik určitých variant vyhlídnutého vozu na trhu jsem neměl pocit, že by byly zatíženy něčím subjektivním . Vše působilo racionálně a pro mne se jednalo o jednoznačně užitečné informace. Domluva na osobní prohlídce vyhlídnutého vozu byla bezproblémová. Když jsme pak vyjeli z Prahy a teprve cestou zjistili, že prohlídku bude možno uskutečnit ve městě o 30 km dále než bylo původně avizováno, nebyl s tím žádný problém, ačkoli šlo o nepříjemné zjištění na posledních chvíli. Při prohlídce vozu mi bylo vše vysvětleno, stejně tak při společné testovací jízdě. Ačkoli vůz nakonec nesplnil mé očekávání a ke koupi nedošlo, byla pro mě služba Auto bez obav přínosná. Řekl bych, že pro člověka bez znalostí automobilů, jako jsem já, je to téměř nutost, pokud nechce v dnešním ne zcela poctivém světě ojetých vozů padnout za obět podvodníkům. S pozdravem, Raúl Pérez

Zdenek Vykydal

Dobrý den, se službami a přístupem pana Miškaniče jsem byl maximálně spokojen, takže nemohu hodnotit jinak než pěti hvězdičkami. Před vlastní kontrolou jsme spolu několikrát telefonicky konzultovali mnou předvybrané vozy a už v této fázi mi pan Miškanič ochotně poradil a pomohl se rozhodnout pro konkrétní typ vozu a motorizaci. Vlastní prohlídka byla velmi profesionální (kontrola tloušťky laku, diagnostika přes počítač, detailní kontrola motoru, atp.) a na jejím konci jsem měl velmi dobrou představu v jakém je vůz stavu, co bude třeba opravit hned a co mě čeká v dalších letech, včetně odhadu nákladů těchto oprav. Vůz jsem se nakonec rozhodl zakoupit a i díky předchozí prohlídce jsem vyjednal zajímavou slevu. Následná kontrola vozu v autorizovaném servisu pouze potvrdila to, na co jsem už byl připraven od pana Miškaniče. Tuto službu určitě využiji i v budoucnu a doporučil bych ji každému běžnému uživateli.

Lucie Bisová Marková

Dobrý den, panu Miškaničovi dáváme 5 hvězdiček. Příjemně nás překvapil svou flexibilitou a velmi pečlivou kontrolou vozu. Byl schopen nám zodpovědět všechny otázky - k inzerátu i během prohlídky vozu. Vše na autě zkontroloval opravdu detailně, neopomněl okomentovat ukázkovou jízdu ani dokumentaci. Vysvětlil vše, co zjistil a navíc nás srozumitelně seznámil s vozem a jeho specifiky a odhadl budoucí vývoj jeho technického stavu. Díky svým rozsáhlým zkušenostem nás upozornil, co můžeme očekávat a na co si dát pozor. Technika pana Miškaniče skutečně doporučujeme tomu, kdo se obává, že by mohl koupit "zajíce v pytli".

Inka Mejzlíková

Dobrý den, služby pana Miškaniče nemůžu hodnotit jinak než plným počtem hvězd. Z koupě ojetého auta jsem zpočátku měla strach, přeci jen se nejedná o malé peníze. Měla jsem už svého favorita vyhlédnutého, takže se jednalo o službu kompletní prohlídky vozidla. Váš mechanik důkladně auto prohlédl, vše mi vysvětlil, profesionálně a zároveň srozumitelně zodpověděl veškeré moje dotazy , zmínil nedostatky vozu, jakou má auto minulost (havárie, pravdivost tachometru), ověřil veškeré dostupné informace. Upozornil mě na investice, které mě čekají, podal mi objektivní názor - shrnul výhody i nevýhody. Zkrátka služba na vysoké úrovni. Ještě jednou děkuji za pomoc s výběrem auta, které mi nyní dělá velkou radost!! :). Tuto službu za mě můžu zcela doporučit!

Jarda Forejtek

Dobrý den, se služboiu jsem byl spokojen za 5 (hvězdiček) 🙂 Odborná kontrola mnou předem vybraného vozu na dálku ukázala, že vůz byl ze dvou stran bouraný (inzerován jako nebouraný), po odmítnutí byl nabídnut jiný. Po podrobné kontrole a poradě s technikem jsem nabídku akceptoval a do teď vůz bez závad slouží . Investované peníze za prohlídku se vyplatily. Snížení ceny,dojednané vaším technikem, cenu služby výrazně snížila. Možná by byl dobrý nějaký písemný výstup kontroly ( z diagnostiky, co je potřeba nechat opravit a pod.) Je to námět, nebylo to sjednáno ani inzerováno. Každému laikovi tuto službu doporučuji, budete mít určitou jistotu dobré koupě a vyhnete se dohadováním a neplánovaným vydáním Jarda F

Hrdinová H.

Dobrý den, se službou jsem byla velice spokojena. Technik byl velmi příjemný a ochotný člověk. Moc děkuji za spolupráci a pokud v budoucnu budu potřebovat stejné služby, určitě se na vás znovu obrátím. Hrdinová H.

Blanka Vorlíčková

Dobrý den, děkuji, byli jsme spokojeni. Pan Miškanic přijel i s kolegou a dvěma testovaným autům se věnovali celkem čtyři hodiny. Poté nám pan Miškanic vše trpělivě vysvětlil a jak mohl i poradil. Zdravím, Blanka Vorlíčková

Tomáš Brodský

Dobrý den, tak tedy ve zkratce. Pan s velkým P Miškanič, je naprostá jednička a naprostý odborník, to co předvedl za kontrolu a jaký k tomu udělal komentář, je nevídané. Všechny kroky mi vysvětloval a popisoval co vlastně dělá a proč to dělá. Zkrátím toto vyznání lásky. Byly dvě drobné závady, které na doporučení pana Miškaniče byly zapsány v rezervační smlouvě, dnes jsem auto převzal naprosto v pořádku. Ještě jednou klobou dolů a velká úcta za tuto službu. S pozdravem Tomáš Brodský

Petr Přikryl

Dobrý den, se službami pana Miškaniče jsme byli velmi spokojeni. Byl velmi vstřícný, o prohlídnutých vozidlech nám dal velice podrobný popis včetně osobního názoru na vhodnost koupě a vyhnuli jsme se pořízení vážně havarované ojetiny, která se nám původně líbila. Také nám díky svým zkušenostem pomohl ujasnit si vhodný typ auta pro naše potřeby a v případě koupě vozu v budoucnu jeho služby rádi opět využijeme. Petr Přikryl

Petr Baštan

Dobrý den, Byl jsem s panem Miškaničem velice spokojený, vše mi předem po telefonu i během technické prohlídky vysvětlil, žádný dotaz pro něj nebyl hloupý a poradil mi i se srovnáním kupovaného auta s trhem. Auto zatím jezdí super díky moc! Ocenil bych například, pokud bych dostal např. automatickou sms ve stylu 'Dnes jsme předali Vaše kontaktní údaje technikovi - Miškanič, měl by Vás kontaktovat během následujících 24h.' S pozdravem, Petr Baštan

Jan Vysloužil

Dobrý den, vaši službu a přístup p. Miškaniče hodnotím velmi kladně, i když jsem službu nakonec nevyužil. Po oblídce vozu jsem se zrozhodl jej nekoupit, takže další obhlídka profesionálním technikem nebyla potřeba. Přesto však oceňuji vstřícnost p. Miškaniče, kdy se mi telefonicky před prohlídnou vozu věnoval a upozornil mne na nedostatky, kterých si u tohoto typu vozu mám všímat. Pokud budu v buducnu automobil kupovat, rád vás znovu kontaktuji. Vysloužil

Milan Černil

Dobrý den, zajisté - Technik byl skvělý. Celou dobu prohlídky vozidla mi ukazoval a popisoval, co dělá a na co si mám dávat při prohlídce vozidla pozor. Za mě skvělý zážitek, a skvělá zkušenost. Přijde mi, že zlepšit už toho moc v takovém případě nejde. Obrovské díky za takové služby. Hezký den Milan Černil

Marianna Godišová

Dobrý deň, s prácou a prístupom p. Miškaniča som bola veľmi spokojná. Skonzultovali sme možnosti v rámci môjho rozpočtu a následne sa boli spolu pozrieť na dve autá, z ktorých jedno som kúpila a už na ňom spokojne jazdím 🙂 Som veľmi rada, že existuje služba, ktorá ľuďom ako ja, kt. nemajú znalosti o autách, umožní nenechať sa oklamať a vybrať si správne. Ďakujem a prajem veľa spokojných klientov. Krásne dni, Marianna Godišová

Jana Malá

Velice bych chtěla poděkovat panu Miškaničovi za fundované rady a pomoc při koupi auta. Jako úplný laik jsem hledala auto, které by splnilo mé představy. První auto mi pan Miškanič nedoporučil, čímž mi ušetřil spoustu starostí. Na druhé auto se se mnou jel podívat do Plzně, auto odborně zkontroloval - mimo jiné provedl jeho diagnostiku a měření tloušťky laku. Autíčko mi doporučil ke koupi a já z něj mám radost. Kromě neocenitelných rad bych chtěla panu Miškaničovi moc poděkovat za jeho celkový přístup, je to velmi milý člověk.

Slávek Chroust

Dobrý den, se službami technika jsem byl spokojen. Vybrané vozidlo v autobazaru AAA důkladně prověřil a ukázal mi, že nabízené vozidlo bylo po větší havárii, což následně uznal i prodejce. Na doporučení technika jsem vozidlo nekoupil a tím si pravděpodobně ušetřil nemalé výdaje. Děkuji za provedenou službu a mohu tuto službu doporučit. Slávek Chroust, Ústí nad Labem