Milan Dvořák

Po předchozí ne příliš dobré zkušenosti s nákupem ojetého auta v jednom nejmenovaném větším autobazaru jsem se rozhodl využít služeb společnosti ZKOUKNIAUTO. V prvé řadě musím vyzdvihnout výbornou a rychlou komunikaci – uvedl jsem svoje požadavky, co se týká vozidla, částku, kterou do něj hodlám investovat a obratem mě kontaktoval pan Miškanič, se kterým jsme celou věc předběžně probrali a  následně mě předal do péče technika, pana Richarda Gryma.  Pan Grym mi poskytl další rady ohledně výběru vhodného auta i konkrétní motorizace a zaslal mi několik inzerátů, k nimž mi zároveň sdělil své předběžné hodnocení. Následně jsme spolu absolvovali dvě prohlídky, v prvém případě jsem na jeho doporučení vozidlo nekoupil, protože ačkoliv se podle inzerátu jevilo ve výborném stavu, vyžadovalo nezbytné investice, které by jeho nákup značně prodražily, druhá prohlídka již byla úspěšná, vozidlo zakoupil a jsem s ním velice spokojený.

Při samotné prohlídce byl pan Grym velice pečlivý, prověřil veškerou dokumentaci, poškození karosérie a opotřebení interiéru, stav brzd, podvozku, motoru atd. Samozřejmostí byla kontrolní jízda a diagnostika vozidla. Upozornil mě na možné závady konkrétního vozidla a poskytl rady ohledně jeho užívání, nezbytných následných investic a plánování servisních prohlídek.

Jako pro laika je pro mě nákup ojetiny poněkud stresující záležitostí, ale díky přítomnosti pana Gryma bylo jednání s prodejci zcela korektní a příjemné. Služby nabízené společností ZKOUKNIAUTO mohu jen doporučit.

Milan Dvořák